cz | en | de
zabezpečovací a kamerové systémy Brno, elektrosystémy, EZS, EPS, přístupové a docházkové systémy v Brně


Naše společnost je příjemcem finanční podpory v rámci projektu s názvem „Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti ASEC - elektrosystémy s.r.o. reg. č. projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012880“, na základě kterého vzděláváme a rozšiřujeme profesní kvalifikaci našich zaměstnanců s cílem zvýšit jejich znalosti, dovednosti a klíčové kompetence.

Datové sítě a datová centra

DATOVÉ SÍTĚ A DATOVÁ CENTRA (SK, AP, DC)

Naše společnost zajistí návrh, projekt, dodávku, montáž a certifikaci strukturovaného kabelážního systému (datová síť LAN/WAN - integrace dat, hlasu, obrazu, řízení technologických procesů budov) na bázi metalických a optických kabelů včetně aktivních prvků (AP) dle požadavků zákazníka. Na kabelážní systémy jsou poskytovány dle výrobce v případě certifikace až 25-ti leté systémové záruky. Certifikaci jsme schopni zajistit na tyto systémy: MOLEX, PANDUIT, SYSTIMAX, NEXANS, RIT, SOLARIX, MODNET, AXEMAX a další.

Nejdůležitější částí datové sítě je tzv. serverovna – místnost s hlavním datovým rozvaděčem, ve kterém jsou zakončeny kabelové rozvody od datových zásuvek (horizontální kabeláž) a od podružných rozvaděčů (vertikální kabeláž) a kde jsou aktivní prvky a datové servery. Zde klademe velký důraz na správné naprojektování záložního napájecího zdroje, vhodného a dostatečného chlazení, protipožárního a bezpečnostního zabezpečení. V případě větších serveroven hovoříme o datových centrech (DC), případně datových komorách, které jsme schopni komplexně naprojektovat i zrealizovat. V našich projektech využíváme špičkové technologie předních světových výrobců.