cz | en | de
zabezpečovací a kamerové systémy Brno, elektrosystémy, EZS, EPS, přístupové a docházkové systémy v Brně


Naše společnost je příjemcem finanční podpory v rámci projektu s názvem „Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti ASEC - elektrosystémy s.r.o. reg. č. projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012880“, na základě kterého vzděláváme a rozšiřujeme profesní kvalifikaci našich zaměstnanců s cílem zvýšit jejich znalosti, dovednosti a klíčové kompetence.

Elektrická zabezpečovací signalizace

ELEKTRICKÁ ZABEZPEČOVACÍ SIGNALIZACE (EZS) – POPLACHOVÉ ZABEZPEČOVACÍ A TÍSŇOVÉ SYSTÉMY (PZTS)

Zabezpečujeme objekty státní správy, školy, nemocnice, lékárny, galerie, muzea, církevní a historické památky, sportovní stadiony a centra, fotovoltaické elektrárny, průmyslové a telekomunikační objekty, obchodní a administrativní centra, herny a kasina, prodejny, sklady, sídla firem, rodinné a bytové domy, byty a další objekty dle konkrétního přání zákazníka.

Instalaci elektrické zabezpečovací signalizace za účelem ostrahy Vašeho objektu před vniknutím nepovolaných osob je možné provést více různými způsoby, což vyžaduje vypracování kvalifikovaného návrhu.

Naše společnost nabízí široký sortiment ústředen a detektorů podle náročnosti prostředí, požadavků zákazníka a pojišťovny.

Zabezpečení je prováděno za pomoci nejmodernější technologie, jakou garantují špičkové výrobky renomovaných firem (ADI – Honeywell, SIEMENS, Texecom, RISCO Group, DSC, Jablotron, Visonic, OPTEX, VISONIC, ARITECH, SENTROL, a další), které je naše společnost schopna poskytnout.

Vývod signálu poplachu závisí na technických možnostech v příslušné oblasti a důležitosti střeženého objektu a lze ho ukončit na rádiovém nebo linkovém pultu centralizované ochrany policie nebo soukromé bezpečnostní služby, nebo prostřednictvím GSM nebo pevného telefonního komunikátoru, případně místní signalizací na objektu, a to buď vnitřní sirénou nebo venkovní zálohovanou sirénou s blikačem.

Veškeré systémy EZS a jejich komponenty, které naše společnost dodává a montuje, mají prohlášení o shodě a jsou homologovány pro použití v ČR a byly atestovány zkušebnou EZS TestAlarm Praha s.r.o. nebo Národním bezpečnostním úřadem nebo Vojenským technickým ústavem elektroniky a vyhovují normě ČSN EN 50131. I když se dle této nové normy změnilo názvoslovcí z EZS na PZTS (poplachové zabezpečovací a tísňové systémy), tak i nadále používáme zkratku EZS, protože naši zákazníci jsou již dlouhá léta na ni zvyklí.