cz | en | de
zabezpečovací a kamerové systémy Brno, elektrosystémy, EZS, EPS, přístupové a docházkové systémy v Brně


Naše společnost je příjemcem finanční podpory v rámci projektu s názvem „Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti ASEC - elektrosystémy s.r.o. reg. č. projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012880“, na základě kterého vzděláváme a rozšiřujeme profesní kvalifikaci našich zaměstnanců s cílem zvýšit jejich znalosti, dovednosti a klíčové kompetence.

O nás

advanced security = ASEC


Počátky činnosti naší společnosti sahají do roku 1994, od kdy fungovala firma pod hlavičkou fyzické osoby dnešního jednatele až do roku 2002, kdy 14. března byla založena společnost s ručením omezeným ASEC-elektrosystémy s.r.o., která převzala veškeré aktivity a závazky.

 

V začátcích byly hlavní činností dodávky a instalace elektrické zabezpečovací signalizace (EZS). Postupně jsme na základě požadavků našich zákazníků rozšířili portfolio poskytovaných služeb o další slaboproudé bezpečnostní, komunikační a informační systémy, silnoproudé elektroinstalace, měření a regulaci.

 

V současnosti patříme mezi významné inženýrsko-dodavatelské a montážní společnosti v oboru slaboproudých bezpečnostních, komunikačních a informačních systémů.

 

Poskytujeme vysoce kvalitní a komplexní služby od poradenství, zpracování nabídek, zpracování studií a projektů všech stupňů, až po vlastní dodávku a instalaci, opravy, revize a non-stop servis.

 

Naším cílem je být špičková a spolehlivá společnost, ke které se budou vracet spokojení zákazníci.

 

Proto neustále vynakládáme úsilí na získávání know-how, zvyšování kvalifikace, zavádění nových a moderních technologií a neustálé zdokonalování certifikovaného integrovaného systému řízení společnosti, který zahrnuje

 

Naše společnost je také držitelem certifikátu NBÚ pro stupeň „DŮVĚRNÉ“.

 

Strategií a dlouhodobou vizí společnosti je:

  • věrný a spokojený zákazník
  • vysoká úroveň kvality služeb
  • ASEC – elektrosystémy s.r.o. mezi nejvýznamnějšími dodavatelskými firmami v regionu
  • trvalý rozvoj a přiměřený růst firmy
  • stabilní a zodpovědný partner pro zaměstnance, spolupracovníky, dodavatele a zákazníky