cz | en | de
zabezpečovací a kamerové systémy Brno, elektrosystémy, EZS, EPS, přístupové a docházkové systémy v Brně


Naše společnost je příjemcem finanční podpory v rámci projektu s názvem „Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti ASEC - elektrosystémy s.r.o. reg. č. projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012880“, na základě kterého vzděláváme a rozšiřujeme profesní kvalifikaci našich zaměstnanců s cílem zvýšit jejich znalosti, dovednosti a klíčové kompetence.

Přístupové a docházkové systémy

PŘÍSTUPOVÉ A DOCHÁZKOVÉ SYSTÉMY (EKV)

Elektronické systémy kontroly vstupu a docházkové systémy jsou základem komplexního řešení bezpečnostních systémů a jako takové poskytují až překvapivý užitek.

Současné počítači řízené systémy kontroly vstupu představují více než jen obvodovou ochranu. Výkonná výpočetní technika jako nikdy předtím poskytuje obrovský komfort obsluhy pro široký rozsah aplikací. Pokud je systém kontroly vstupu vhodně integrován se systémy CCTV, EZS popř. EPS, stává se nejvyšším stupněm ochrany osob a majetku.

Naše společnost nabízí ucelené portfolio produktů špičkových světových výrobců pro komplexní realizaci systémů elektronické kontroly vstupu i docházkových systémů. Produktové řady výrobků zahrnují identifikační zařízení (čtečky), převážně bezkontaktní a biometrické, dále přístupové řídicí jednotky a docházkové terminály, elektrické a elektromagnetické zámky, softwarové prostředky pro správu systémů a v neposlední řadě i podpůrné prvky a technologie, např. tiskárny pro potisk plastových karet. Používáme produkty firem Honeywell, HID, SAMSUNG, IDESCO, ROSSLARE, SALTO, DELTA Controls, ANET, SIEMENS, IEI, ABLOY, BERA od nejjednoduších jednodveřových systémů po systémy řízené počítačem s desítkami kontrolních míst.