cz | en | de
zabezpečovací a kamerové systémy Brno, elektrosystémy, EZS, EPS, přístupové a docházkové systémy v Brně


Naše společnost je příjemcem finanční podpory v rámci projektu s názvem „Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti ASEC - elektrosystémy s.r.o. reg. č. projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012880“, na základě kterého vzděláváme a rozšiřujeme profesní kvalifikaci našich zaměstnanců s cílem zvýšit jejich znalosti, dovednosti a klíčové kompetence.

Telefonní a komunikační systémy

TELEFONNÍ A KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY (PBX, DT, DVT)

V oblasti domovních telefonů, videotelefonů a interkomů si Vám dovolujeme nabídnout systémy od nejjednodušších analogových systémů pro jednoho účastníka až po digitální rozvětvené víceuživatelské systémy od různých světových a tuzemských výrobců.

S našimi smluvními partnery Vám zajistíme komplexní realizaci hlasových komunikačních systémů a telefonních ústředen jak pro malé, střední tak i velké aplikace.

Jedná se o digitální ISDN ústředny, které umožňují snadnou rozšířitelnost, kompatibilitu a zálohování systémů a jejich nádstavbové aplikace, tzv. Call centra, která pracují na základě pobočkové telefonní ústředny a slouží k nastavení optimálních požadavků na směrování hovorů k přímému kontaktu se zákazníkem a k okamžité reakci na jeho potřeby a požadavky. Díky těmto a dalším vlastnostem jsou schopny uspokojit i nejnáročnější potřeby našich zákazníků.

Nejmodernějším komunikačním systémem je IP telefonie, vyžadující pro přenos hlasu IP protokol. Tato technologie slučuje datové i hlasové systémy do jednoho celku a umožňuje využít nové možnosti