NONSTOP servis: +420 608 273 203
MENU

Elektronická kontrola vstupu

Nacházíte se zde:

Elektronické systémy kontroly vstupu (EKV, EACS) jsou základem komplexního řešení bezpečnostních systémů a jako takové poskytují až překvapivý užitek.

Současné počítači řízené systémy kontroly vstupu představují více než jen obvodovou ochranu. Výkonná výpočetní technika jako nikdy předtím poskytuje obrovský komfort obsluhy pro široký rozsah aplikací. Pokud je systém kontroly vstupu vhodně integrován se systémy CCTV, PZTS popř. EPS, stává se nejvyšším stupněm ochrany osob a majetku.

Naše společnost nabízí ucelené portfolio produktů špičkových světových výrobců pro komplexní realizaci systémů elektronické kontroly vstupu. Produktové řady výrobků zahrnují identifikační zařízení (čtečky), převážně bezkontaktní a biometrické, dále přístupové řídicí jednotky a docházkové terminály, elektrické a elektromagnetické zámky, softwarové prostředky pro správu systémů a v neposlední řadě i podpůrné prvky a technologie, např. tiskárny pro potisk plastových karet. Používáme produkty renomovaných světových výrobců od nejjednoduších jednodveřových systémů po systémy řízené počítačem s desítkami kontrolních míst.