NONSTOP servis: +420 608 273 203
MENU

O nás

Nacházíte se zde:

advanced security = ASEC

Počátky činnosti naší společnosti sahají do roku 1994, od kdy fungovala firma pod hlavičkou fyzické osoby dnešního jednatele až do roku 2002, kdy 14. března byla založena společnost s ručením omezeným ASEC - elektrosystémy s.r.o., která převzala veškeré aktivity a závazky.

V začátcích byly hlavní činností dodávky a instalace elektrické zabezpečovací signalizace. Postupně jsme na základě požadavků našich zákazníků rozšířili portfolio poskytovaných služeb o další slaboproudé bezpečnostní, komunikační a informační systémy, silnoproudé elektroinstalace, měření a regulaci.

V současnosti patříme mezi významné inženýrsko-dodavatelské a montážní společnosti v oboru slaboproudých bezpečnostních systémů a komunikačních infrastruktur.

Poskytujeme vysoce kvalitní a komplexní služby od poradenství, zpracování nabídek, zpracování studií a projektů všech stupňů, až po vlastní dodávku a instalaci, opravy, revize a non-stop servis.

Naším cílem je být odborná, flexibilní a spolehlivá společnost, ke které se budou vracet spokojení zákazníci.

Proto neustále vynakládáme úsilí na získávání know-how, zvyšování kvalifikace, zavádění nových a moderních technologií a neustálé zdokonalování certifikovaného integrovaného systému řízení společnosti, který zahrnuje

 

Naše společnost je také držitelem certifikátu NBÚ pro stupeň „DŮVĚRNÉ“.

 

Strategií a dlouhodobou vizí společnosti je:

  • věrný a spokojený zákazník
  • vysoká úroveň kvality služeb
  • ASEC – elektrosystémy s.r.o. mezi nejvýznamnějšími dodavatelskými firmami v regionu
  • trvalý rozvoj a přiměřený růst firmy
  • stabilní a zodpovědný partner pro zaměstnance, spolupracovníky, dodavatele a zákazníky