NONSTOP servis: +420 608 273 203
MENU

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy

Nacházíte se zde:

Zabezpečujeme objekty státní správy, školy, nemocnice, lékárny, galerie, muzea, církevní a historické památky, sportovní stadiony a centra, fotovoltaické elektrárny, průmyslové a telekomunikační objekty, obchodní a administrativní centra, herny a kasina, prodejny, sklady, sídla firem, rodinné a bytové domy, byty a další objekty dle konkrétního přání zákazníka.

Instalací poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (PZTS) za účelem ostrahy Vašeho objektu před vniknutím nepovolaných osob je možné provést více různými způsoby, což vyžaduje vypracování kvalifikovaného návrhu.

Naše společnost nabízí široký sortiment ústředen a detektorů podle náročnosti prostředí, požadavků zákazníka a pojišťovny.

Zabezpečení je prováděno za pomoci nejmodernějších technologií, jakou garantují špičkové výrobky renomovaných světových firem, které je naše společnost schopna poskytnout.

Vývod signálu poplachu závisí na technických možnostech v příslušné oblasti a důležitosti střeženého objektu a lze ho ukončit na rádiovém nebo linkovém pultu centralizované ochrany policie nebo soukromé bezpečnostní služby, nebo prostřednictvím GSM nebo pevného telefonního komunikátoru, případně místní signalizací na objektu, a to buď vnitřní sirénou nebo venkovní zálohovanou sirénou s blikačem.

Veškeré systémy PZTS a jejich komponenty, které naše společnost dodává a montuje, mají prohlášení o shodě a jsou homologovány pro použití v ČR a byly atestovány zkušebnou EZS TestAlarm Praha s.r.o. nebo Národním bezpečnostním úřadem nebo Vojenským technickým ústavem elektroniky a vyhovují normě ČSN EN 50131.