NONSTOP servis: +420 608 273 203
MENU

Inteligentní budovy

Nacházíte se zde:

Definice „inteligentní budovy“ vymezuje vyšší kvalitu budovy proti budově, která je jen správně naprojektována, zrealizována a provozována. Pojem inteligentní budova chápeme především jako budovu vybavenou nejmodernějšími technologiemi s velmi pokročilým systémem řízení, regulace a monitoringu bez nutnosti zásahů člověka.

Základem inteligentní budovy je především systémová integrace - sloučení řízení a monitoringu navzájem nesourodých technologií do jednoho homogenního prostředí. Výsledkem je zautomatizování a zrychlení procesů, zvýšení komfortu a výkonu obsluhy, efektivní údržba a úspora provozních nákladů. Vizualizací procesů je zajištěna maximální přehlednost a jednoduchý přístup ke všem důležitým informacím bez ohledu na to, ve které části systému vznikají. S využitím moderních komunikačních prostředků lze takto monitorovat a řídit vzdálená bezobslužná pracoviště.

Naše společnost Vám zajistí návrh i realizaci koncepčního řešení inteligentní systémové integrace včetně výběru vhodných technologií.