NONSTOP servis: +420 608 273 203
MENU

Technologie

Nacházíte se zde:

Zabezpečení, díky kterému víte o každém pohybu

Pro zabezpečení objektů vybíráme ty nejmodernější technologie, které odpovídají jak vaším požadavkům, tak současné legislativě. Pomůžeme vám vybrat a namontovat kamerové systémy  od jednoduchých až po složité aplikace, které vhodně propojíme s dalšími technologiemi, jako jsou Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS) a Elektronická kontrola vstupu (EKV), aby byla ochrana objektu proti neoprávněnému vniknutí perfektní. Pracujeme s výrobky renomovaných světových firem.

Naše systémy detekují i vznik požáru či únik plynu

Nabízíme také technologie určené k ochraně lidských životů a ochraně budov jako jsou systémy elektrické požární signalizace a systémy detekce úniku plynů, které riziko okamžitě zachytí. O jeho řešení se postarají další systémy, jako jsou vodní a plynová hasicí zařízení.

Systémy, díky kterým máte přehled

Ať už potřebujete velkou telefonní ústřednu nebo pouze domovní telefon, rádi pro vás najdeme a nainstalujeme vhodný hlasový komunikační systém, který propojíme s dalšími systémy.  Podle vašeho přání nebo moderního trendu inteligentní budovy nabízíme integraci všech technologií do jednoho prostředí – pro co nejvyšší komfort.